امــروز: پنجشنبــه 6 تیر 98
کاربــران آنلاین: 508 | نسخه: 1030 (1398/04/04)
ورود کــاربــران
نام کاربری مشمولین کدملی می باشد
نام کاربری:    
رمز عبور:
عبارت فوق را در کادر ذیل وارد نمائید

هنوز عضو نشده اید؟ عضویت در سامانه
رمز را فراموش کرده اید؟ بازیابی رمز
نماد اعتماد الکترونیک
صفـحات عمـومی | ثبت نام در برنامه

ثبت نام:

1- از پانل برنامه های حضوری بر روی گزینه برنامه های جدید در این مرکز کلیک کنید تا برنامه های این مرکز برای شما قابل رویت باشد.(شکل 3)

 

 

 

 

 

 

 

                      

 2- جهت شرکت در برنامه های خارج از استان بر روی گزینه برنامه های جدید در همه مراکز کلیک نمائید. لیست برنامه های موجود کل کشور قابل روئیت می باشد. می توانید با کلیک بر روی "جزئیات" از جزئیات کامل برنامه آگاهی پیدا کنید.3- برای ثبت نام در برنامه بر روی کادر مجری در بالای عناوین کلیک کرده و نام مرکز مجری را انتخاب کنید(دانشگاه علوم پزشکی قم) و روی دکمه جستجو کلیک کنید تا فقط برنامه های مرکز دلخواه به نمایش درآید. 
              

در صورت کافی بودن موجودی حساب خود روی نماد آبی رنگ در سمت چپ مشخصات برنامه کلیک کنید و سپس بر روی دکمه ok برای نهائی شدن ثبت نام کلیک نمائید.
لازم بذکر است برای اطمینان از ثبت نام در برنامه به منوی برنامه های حضوری برگردید و این بار بر روی گزینه برنامه های ثبت نام کرده(شده) کلیک نمائید. در صورت مشاهده مشخصات برنامه، ثبت نام شما در برنامه دلخواه قطعی شده است.
چنانچه مشکلی در این زمینه بوجود آمد می توانید با شماره 31071318تماس گرفته و سوالات خود را با آقای برخوردار کارشناس آموزش مداوم و مسئول سایت مطرح نمائید.
با تشکر: دفتر آموزش مداوم