امــروز: پنجشنبــه 6 تیر 98
کاربــران آنلاین: 513 | نسخه: 1030 (1398/04/04)
ورود کــاربــران
نام کاربری مشمولین کدملی می باشد
نام کاربری:    
رمز عبور:
عبارت فوق را در کادر ذیل وارد نمائید

هنوز عضو نشده اید؟ عضویت در سامانه
رمز را فراموش کرده اید؟ بازیابی رمز
نماد اعتماد الکترونیک
صفـحات عمـومی | افزایش اعتبار مالی

افزایش اعتبار مالی:

  مجددا به سامانه آموزش مداوم (http://qom.ircme.ir ) مراجعه نمایید و در جایی که مشخص شده نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد نموده و دکمه " ورود" را کلیک کنید.      


صفحه­ای برای شما باز می شود که مخصوص به شماست و همه فعالیتهای آموزش مداوم شما در آن ثبت خواهد شد. در گوشه سمت راست صفحه، امکانات کاربر وجود دارد .

همانطور که مشاهده می­کنید وقتی برای اولین بار به پوشه اختصاصی خود وارد می شوید اعتبار مالی شما صفر است. بنابراین نمی­توانید در برنامه ثبت نام کنید. برای ثبت نام در برنامه ها باید از قبل مبلغ ثبت نام را به حساب  واریز نمایید برای این کار به 2 طریق می­توانید عمل کنید. (شکل 1)

 

   

  شکل 1

1- برای ثبت نام در هر برنامه مبلغ ثبت نام مربوط به همان برنامه یا مقدار معینی را به حساب 2177753527008 سیبا بانک ملی واریز کرده و مشخصات فیش را به نحوی که گفته میشود در سایت درج کنید. سپس فیش واریزی را به دفتر آموزش مداوم تحویل نمائید. پس از تایید مدیر سایت، میتوانید از این موجودی استفاده کرده و در برنامه مورد نظر ثبت نام کنید.

2- شما می توانید مبلغی را به عنوان اعتبار به حساب دفتر آموزش مداوم (حساب فوق) واریز نمایید و مشخصات فیش واریزی را در سایت درج کنید پس از تایید مدیر سایت، شما میتوانید به اندازه موجودی خود در برنامه ها ثبت نام کنید.

3-
حسن مورد دوم این است که با یکبار واریز پول می توانید در چند برنامه شرکت کنید و لازم نیست برای هر بار ثبت نام به بانک مراجعه نمایید.

برای افزایش اعتبار مالی خود گزینه مدیریت اعتبار مالی را انتخاب کرده و از پانل باز شده گزینه افزایش اعتبار مالی دستی را انتخاب نمائید تا صفحه مربوطه نمایان گردد. (شکل 2)

                           

شکل 2

    مشخصات فیش واریزی را وارد نمایید. برای ثبت مشخصات فیش واریزی گزینه "ثبت اطلاعات" را کلیک نمایید. در صورت امکان فیش را حضوراً به دفتر آموزش مداوم تحویل نمائید و یا آنرا برای دفتر آموزش مداوم به شماره 7728034 فاکس نمایید.

باید صبر کنید تا مدیر سیستم پس از رویت فیش واریزی و مطابقت آن با اطلاعات وارد شده از طرف شما، هزینه واریزی شما را تایید کند پس از تایید مبلغی را که واریز کرده­اید به عنوان موجودی برای شما ثبت میشود. بعد از آن می توانید در برنامه ثبت نام کنید.

2- همچنین می توانید جهت صهولت انجام کار جهت شارژ اعتبار مالی از گزینه افزایش اعتبار مالی به صورت آنلاین استفاده و با استفاده از یکی از کارت های عضو شبکه شتاب که رمز دوم آنرا قبلا از دستگاه های خودپرداز گرفته اید استفاده نمائید. و مبلغ دلخواه را شارژ نمائید و سپس اقدام به ثبت نام نمائید.