امــروز: دوشنبــه 27 خرداد 98
کاربــران آنلاین: 477 | نسخه: 1029 (1398/03/21)
صفـحات عمـومی | راهنماي نحوه ي اخذ گواهي نهايي

نحوه اخذ گواهي نهايي

 

1-     با وارد كردن نام كاربري ، رمز عبور و كد امنيتي وارد صفحه شخصي خود شويد.
2-
     از منوي سمت راست صفحه گزينه سوابق خارج از سامانه ماقبل 91 را انتخاب نماييد.
3-
  در صفحه باز شده گزينه ثبت مورد جديد را انتخاب كرده و اطلاعات خواسته شده را تكميل نماييد.

 

لطفا هنگام تكميل اطلاعات خواسته شده به نكات زير توجه فرماييد :

 

-     در صورتي كه به عنوان شركت كننده در برنامه اي حضور داشته ايد ، از منوي موضوع ، گزينه شركت در برنامه حضوري را انتخاب نماييد.

-    جهت تكميل منوي نوع به نوع برنامه توجه نماييد و با توجه به آن يكي از گزينه هاي مدون ، سمينار ، همايش و كنگره و . . . را انتخاب نماييد.

-    در منوي عنوان ، نام برنامه را تايپ كنيد. ( به عنوان مثال : دهمين كنگره جامعه جراحان ايران و يا داخلي (1) و . . . )

-          در منوي تاريخ ، تاريخ شروع و پايان برنامه را تايپ نماييد.

-    براي تكميل منوي كد ، به كد برنامه توجه كنيد.دقت داشته باشيد كه در هر برگه گواهي 2 كد موجود مي باشد كه يكي مربوط به برنامه و ديگري مربوط به سازمان برگزار كننده برنامه مي باشد.

-    در قسمت مجري ، كاربر بايد نام و يا كد سازمان برگزار كننده برنامه را تايپ نمايد. ( به عنوان مثال : دانشگاه علوم پزشكي همدان يا 25111 – درج يكي از موارد كد يا نام سازمان كفايت مي نمايد.لطفا از ثبت هر دو مورد اجتناب فرماييد.)

-          سپس امتياز كسب شده را در منوي امتياز تايپ نماييد.

 

-     در صورتي كه از برنامه هاي غير حضوري استفاده كرده ايد از منوي موضوع ، گزينه شركت در برنامه غير حضوري را انتخاب فرماييد.

-    با توجه به نوع برنامه اي كه از آن استفاده نموده ايد يكي از سه گزينه موجود را انتخاب نماييد.اگر از كتاب ، نشريه و يا مقاله استفاده كرده ايد گزينه اول
( مقاله/نشريه ) ، در صورتي كه از
 لوح فشرده استفاده نموده ايد گزينه دوم
( مالتي مديا ) و در صورت كسب امتياز از برنامه هاي آموزشي اينترنتي گزينه سوم ( وب سايت ) را انتخاب نماييد.تكميل ساير مراحل بصورت توضيحات داده شده در قسمت فوق مي باشد.

 

-    در صورتي كه در برنامه اي به عنوان سخنران حضور داشته ايد ، از منوي موضوع گزينه سخنراني در برنامه حضوري را انتخاب نماييد.

-    در صورت شركت در برنامه هاي خارج از كشور از منوي موضوع گزينه فعاليت خارج از كشور را انتخاب نماييد. تكميل ساير مراحل بصورت توضيحات داده شده در قسمت فوق مي باشد.

4-  پس از تكميل اطلاعات خواسته شده گزينه درج آيتم را كليك نماييد.


5- پس از اتمام مراحل فوق با در دست داشتن اصل گواهي هاي آموزشي و همچنين گواهي نهايي دوره قبل ( در صورت اخذ در 5 سال گذشته )  در اسرع وقت به دفتر آموزش مداوم مراجعه فرماييد.


* به منظور جلوگيري از اتلاف وقت در روند صدور گواهي نهايي  لطفا هنگام وارد كردن اطلاعات خواسته شده به موارد فوق توجه فرماييد.