امــروز: پنجشنبــه 6 تیر 98
کاربــران آنلاین: 517 | نسخه: 1030 (1398/04/04)
ورود کــاربــران
نام کاربری مشمولین کدملی می باشد
نام کاربری:    
رمز عبور:
عبارت فوق را در کادر ذیل وارد نمائید

هنوز عضو نشده اید؟ عضویت در سامانه
رمز را فراموش کرده اید؟ بازیابی رمز
مـنوی اصــلی
نماد اعتماد الکترونیک
صفـحات عمـومی | راهنماي پرداخت آنلاين و راهنماي پرداخت سنتی

راهنمای پرداخت آنلاین سامانه


با توجه به راه اندازی درگاه اينترنتي برای سهولت در روند پرداخت هزينه برنامه ها ي آموزش مداوم از ابتداي سال 91 ، پرداخت هزینه هر برنامه  و واریزی به حساب  آموزش مداوم  از طریق وب سایت به صورت پرداخت آنلاین ميسر می باشد، لذا کلیه مشمولین عضو سامانه مي توانند از طریق مسیر زیر اقدام به شارژ حساب کاربری خود نموده و بعد از ثبت نام در برنامه ، هزينه برنامه از حساب مشمول کسر می گردد.

لازم به ذکر است که در طراحی سامانه برای هر کاربر یک حساب مالــی جداگانه منظور گردیده است و هر مشمول حساب مالی خود را به میزان دلخواه شارژ می نماید و این اعتبار را در زمان های مختلف حسب مورد  استفاده می نماید. هم چنین در صورتی که نیاز به استرداد وجهی به شما باشد (انصراف از برنامه، لغو برنامه و ...) این مبلغ به حساب مالی شما افزوده خواهد شد و تمامی تراکنش ها در سامانه ثبت شده و قابل پیگیری خواهد بود. بدين منظور:

1.با ورود به سايت آموزش مداوم با نام كاربري و رمز عبور خود وارد پنل کاربری خود شوید.

2. لینک مدیریت اعتبار مالی را از منوی سمت راست کلیک کنید.

3.  از قسمت پرداخت آنلاین لینک افزایش اعتبار مالی به صورت آنلاین را کلیک کنید. 

4. مبلغ شارژ موردنظر خود را وارد نمائید(تا سقف يك صد هزار تومان در هر نوبت  مي توانيد حساب خود را شارژ كنيد .) و کلید صدور فیش پرداخت را کلیک نمائید.   

5. در صفحه بعد مشخصات حساب دیده می شود، تائید و پرداخت را کلیک کنید. 

6. در این مرحله شما وارد درگاه پرداخت بانک ملي خواهید شد و 10 دقیقه زمان دارید تا اطلاعات مربوطه شامل: شماره کارت، رمز خرید اینترنتی کارت(رمز دوم - توضيح اينكه  رمز دوم شما  بايد 5 رقمي باشد )، شناسه خرید اینترنتی(CVV2 ) و تاریخ انقضای کارت بانکی خود را وارد نمائید و دکمه پرداخت را کلیک کنید. 

دقت نمائید برای امنیت بیشتر از صفحه کلید مجازی تعبیه شده سمت چپ صفحه استفاده نمائید.

7.      در صورت انجام موفق عملیات پرداخت اینترنتی کادر تائید را در صفحه بعد مشاهده خواهید کرد.

.      بعد از اتمام عملیات پرداخت می توانید در پنل کاربری خود از مسیر مدیریت اعتبار مالیپرداخت آنلاینمشاهده و پیگیری پرداخت های آنلاین ، کلیه تراکنش های مالی خود را ببینید. (در صورت موفق بودن پرداخت وضعیت پرداخت تائیدشده می باشد)
دقت نمائید بعد از شارژ حساب کاربری خود، برای ثبت نام در یک برنامه به لینک برنامه های حضوری، مشاهده و ثبت نام برنامه های جدید مراجعه نمائید و در برنامه مورد نظر ثبت نام كنید.
راهنمای پرداخت سنتی :

ــ درصورت عدم تمایل به پرداخت اینترنتی، مبلغی را به عنوان شارژ مالی خود به شماره حساب 2170000212001 به نام مرکز مطالعات و توسعه آموزش پزشکی نزد بانک ملی شعبه دانشگاه كد شناسه واريزي 298777 پرداخت نموده و اطلاعات فیش مربوطه را در قسمت مدیریت اعتبار مالی/پرداخت سنتی/ثبت فیش  واریزی جدید،  ثبت و حتما حتما جهت تایید نهایی نسخه  اصلي فیش (نسخه صاحب حساب) را به دفتر آموزش مداوم دانشگاه تحويل دهيد. ، بديهي است پس از تاييد فيش توسط دفتر آموزش مداوم حساب مالي شما به ميزان مبلغ واريز شده شارژ مي گردد و از اعتبار ایجاد شده برای ثبت نام برنامه ها كسر مي گردد..